urun-satisiÜrün Satışı

Satış ekibimiz sizleri bilgilendirmek amacıyla toplantılar yapmak, ürünlerin neler yapabileceği konusunda sizleri bilgilendirmek ve tüm bu süreç içerisinde ekibinizle koordineli bir şekilde çalışabilecek donanıma sahiptir.

danismanlikDanışmanlık

Alanında uzman teknik kadromuz ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeni teknolojiler ve yatırımlar noktasında danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Danışmanlık Hizmetlerini uzman olduğumuz ürünlerde de istendiği takdirde ürün spesifik olarak verebiliyoruz.

destekDestek

Tnetworks Bilişim Teknolojileri destek hizmetlerimiz tamamen alanında uzman ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Bilişim sektöründe her geçen gün değişen koşullar, alınan ürünlere verilecek destek ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Satış öncesi ve satış sonrası kesintisiz destek ile müşteri memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz. Eğitim alanında uzman teknik kadromuz ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eğitim seçenekleri sunuyoruz. Eğitimlerimiz İstanbul ofisimizde veya ürünlerin entegre edildiği yerde verilebilmektedir.

health-checkHealth Check

Ürünlerinizi kullanmaya başladıktan sonra periyodik olarak satın alınan cihazların sağlığı hakkında analiz yapılıp sizlere rapor halinde sunulur.