13 Ağustos 2016

Hakkımızda

hakkimizda

 

Tnetworks, bünyesindeki kurumsal deneyimli bilişim güvenliği uzmanları ve bilişim güvenliği hizmet sektöründe deneyim kazanmış uluslar arası güvenlik sertifikalı personelleri ile çözümün bir parçası olarak sunduğu ürünleri, detaylı teknik testlerden geçirilerek farklı bakış açılarından değerlendirmektedir.

 

Tnetworks, ürün seçimi konusunda uluslar arası bağımsız değerlendirme kuruluşlarının raporları ile yetinmeksizin, Türkiye koşullarını göz önünde bulundurarak, yapmış olduğu testlerle ürünlerin farklı senaryolarda başarım oranlarını çıkarır. Böylece müşterilerine en doğru çözümü en uygun maliyetlerle sunar.
Tnetworks, satış odaklı bir firma olmaktan çok teknik yeterliliğinin yüksekliğini ön plana çıkaran bir firma olmayı hedeflemekte ve portföyündeki ürünlerde uzmanlaşmayı ve kaliteli teknik destek sağlamayı amaçlamaktadır.

Tnetworks olarak detaylı ihtiyaç analizi, projelendirme, en uygun ürünü belirleme, teknik demo çalışmaları, kurulum ve sonrasında lokal bakım destek hizmetlerimizle, proje öncesinde ve sonrasında daimi yanınızdayız.

Tunç Çokkeser Genel Müdür, Tnetworks

 

Neden Tnetworks !

  • Tnetworks olarak müşterilerimize güvenilirlik, duyarlılık, dürüstlük ve çözüm odaklı yaklaşım kapsamında katma değerli hizmetler sunuyoruz.
  • Oluşturduğumuz katma değerli yaklaşım ile ezbere dayalı çözümler değil özgün ve yenilikçi çözümler sunmaktayız.
  • Kutu/model bağımsız ve çözüm odaklı yaklaşım hedefimiz ile en uygun çözümü en optimum yaklaşımla müşterimize sunuyoruz.
  • Güvenilirlik ve gizlilik politikası çerçevesinde müşterilerinin bilgilerinin en iyi şekilde korunması gerektiğinin farkında olarak sunmuş olduğu hizmetleri en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadır.

 

Misyonumuz

Deneyimli bilişim güvenliği uzmanlarımız ile elde ettiği başarı çıtasını sürekli geliştirerek dünya standartlarında lider bilgi/bilişim güvenliği şirketi olmak.

 

Vizyonumuz

İleri seviye bilgi ve teknoloji kullanımıyla müşterilerinin siber güvenlik konusunda ihtiyaçlarına birebir cevap veren proje ve çözümler üreterek çalıştığımız kurumları siber tehditlerden korumaktır.

 

Değerlerimiz

İleri seviye bilgi ve teknoloji kullanımıyla müşterilerinin siber güvenlik konusunda ihtiyaçlarına birebir cevap veren proje ve çözümler üreterek çalıştığımız kurumları siber tehditlerden korumaktır.